Moravská v Růžovém

Akce v okolí penzionu


5.7.
2021

Letní otevřené sklepy

Tradiční Den otevřených sklepů se koná ve sklepních uličkách U Nádraží, ve Výmole a Zátiší v Moravské Nové Vsi. Více www.vinarimnves.cz.

24.7.
2021

Hodovní otevřené sklepy

Návštěvníky tradiční folklorní akce “hody” zvou členové spolku Vinaříček na malou degustaci vín do vinařské uličky Výmol v Moravské Nové Vsi. Více na www.vinaricek.cz.

 

24.7.
2021

Svatojakubské hody

24. – 27. července – Tradiční Svatojakubské hody začínají v neděli průvodem krojových párů obcí a sjížděním chasy po májů. Více na www.mnves.cz.

21.8.
2021

Vajn & šajn

Akci pořádá ji místní Vinařský spolek ve vinařských uličkách Výmol a Zátiší - více na www.vinarimnves.cz.

11.9.
2021

Slavnost Vinobraní

Slavnost Vinobraní je tradiční folklorně vinařská akce. Koná se ve vinařských uličkách U Nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi. 

Více na www.mnves.cz.

25.9.
2021

Václavský burčákový pochod

Tradiční putování pořádají členové spolku Vinaříček. Pochod vede přes značené vinice kolem Moravské Nové Vsi. Zábavná forma pochodu mezi vinicemi je pro akční milovníky vína a bublavého burčáku. Více www.vinaricek.cz.

23.10.
2021

Víno a dýně

Návštěvníci této akce ochutnají nejen víno, ale i speciality z dýní, které se na jihu Moravy pěstují od nepaměti. Akci pořádá spolekVinaříček ve vinařských uličkách Výmol a Zátiší.  Více na www.vinaricek.cz

6.11.
2021

Podzimní otevřené sklepy

Vinaři z Moravské Nové Vsi otevírají sklepy vždy první listopadovou sobotu. Zvou tradičně na degustaci nejen mladých vín.

Více www.vinarimnves.cz.